Zbog prijetnji Bečiću i Koprivici saslušana jedna osoba

Zbog prijetnji Bečiću i Koprivici saslušana jedna osoba

Standard

05/02/2022

15:26

Povodom prijetnji koje su putem društvenih mreža upućene predsjedniku Skupštine Aleksi Bečiću i poslaniku Demokrata Momu Koprivici, podgorička policija je identifikovala jednu osobu od koga su prikupljena obavještenja, saopšteno je Televiziji Crne Gore iz Uprave policije.

Kako navode o tome je obaviješten državni tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici. Iz policije su naglasili da su u toku dalje policijsko – tužilčke aktivnosti na tom slučaju.

Podsjetimo Bečiću i Koprivici upućene su prijetnje na Tviteru.

“Predsjednik Skupštine Aleksa Bečić je štićena ličnost shodno Odluci o određivanju ličnosti, objekata i prostora koje obezbjeđuje Uprava policije, te se njemu u skladu sa tim pruža dvadesetčetvoročasovno obezbjeđenje”, saopšteno je iz Uprave policije.

Vuksanović Stanković za sad nije dodijeljeno obezbjeđenje

Pored toga iz Uprave policije je za TVCG saopšteno da poslanici SDP-a Draginji Vuksanović Stanković nije dodijeljeno obezbjeđenje shodno Odluci o određivanju ličnosti, objekata i prostora koje obezbjeđuje Uprava policije, već se, kako navode, do okončanja postupka “provjere navoda i informacija o postojanju prijetnje preduzimaju preventivno – operativne aktivnosti”.

Izvor: RTCG
Izvor (naslovna fotografija): Demokrate

Ostavite komentar

Komentari (0)

X