DPS Budva: Slika i ton govore više od riječi

DPS Budva: Slika i ton govore više od riječi

Standard

19/11/2020

17:25

Posljednje saopštenje iz budvanske parohije DF-a je loš pokušaj da pobjegnu od istine o stanju u opštinskim preduzećima i zapravo govori o tome u kakvoj se psihozi trenutno nalaze, saopšteno je danas iz Opštinskog odbora DPS Budva.

“Nijesu ponudili niti jedan jedini argument da demantuju činjenice koje smo javno iznijeli, a ako su neki eventualno “zaboravili”, pozivamo ih još jednom javno da to učine. Što se tiče (ne)pismenosti, o tome ne želimo sa njima da polemišemo – slika i ton govore mnogo više od riječi”, dodaju u saopštenju.

https://www.facebook.com/dps.mne/videos/211087830412308

OO DPS Budva je u prilogu poslao i video snimak predsjednika Opštine Budva Marka Bata Carevića, koji se, u jednoj televizijskoj emisiji, opasno muči da izgovori riječ – regionalizacija.

Ostavite komentar

Komentari (0)

X