On je u razgovoru sa građanima Ulcinja, ali i sa simpatizerima i članovima Bošnjačke stranke poručio da će ta stranka ostvariti najbolji izborni rezultat i da će biti nezaobilazan činilac prilikom formiranja nove Vlade.
“Ne tražimo ništa više od onoga što nam pripada. Bošnjaci su uvijek mirnim putem, demokratskim sredstvima, tražili svoje mjesto u ovoj našoj prelijepoj Crnoj Gori. Ulcinj je u pravom smislu primjer multietničkog sklada i susreta civilizacija. Ne bi Ulcinj bio ovako lijep da nema kolorita bošnjačke kulture i tradicije. Zato i poručujem da bez Bošnjaka, ne bi ni Crna Gora bila ovako lijepa. Da bi Bošnjaci ostali na svojim ognjištima, treba i država da im stvori uslove za tako nešto”, poručio je Ibrahimović.
Istakao je da su predstojeći izbori od velike važnosti za bošnjački narod.
Preporučeno
“Jasno je da su Bošnjaci shvatili da treba da budu jedno, kao što jesmo jedno, i da će 11. juna Bošnjaci dominantno podržati Bošnjačku stranku, a to je dobro za Crnu Goru, za sve narode, ali i za evropsku perspektivu Crne Gore”, istakao je Ibrahimović.














