Živković: DPS dao presudan doprinos rušenju 42.Vlade CG, već od sjutra smo spremni da razgovaramo sa svima koji žele dobro Crnoj Gori

Živković: DPS dao presudan doprinos rušenju 42.Vlade CG, već od sjutra smo spremni da razgovaramo sa svima koji žele dobro Crnoj Gori

Standard

04/02/2022

21:44

Nakon zavrsenih parlamentarnih izbora DPS je sa svojim koalicionim partnerima obavila mirnu tranziciju vlasti, pokazala dostojanstvo i državničku odgovornost, rekao je šef poslaničkog kkluba DPS-LP Danijel Živković, nakon izglasavanja nepovjerenja 42. Vladi Crne Gore.

Živković je u novinarima rekao da je ova Vlada učinila sve da naruši državne interese Crne Gore i dodao da se Crna Gora našla u nikad većoj institucionalnoj, zdravstvenoj ekonomskoj i društvenoj krizi.

“Zbog toga smo danas zavrsili jedan veoma važan zadatak”, jasan je bio Živković.

Na pitanje da li će DPS podržavati novu vladu i pod kojim uslovima, Živković je odgovorio da su danas završili jedan ključni proces.

“To smo obecali građanima i to smo ispunili. Već od sjutra smo spremni da razgovaramo sa svima koji žele dobro Crnoj Gori. Sačekajmo predlog inicijatora koji su predložili rješenje za izlazak iz krize”, rekao je on.

Izvor (naslovna fotografija):Danijel Živković

Ostavite komentar

Komentari (0)

X