Zbog snukera sam na ljekovima

Zbog snukera sam na ljekovima

Standard

06/06/2019

10:31

Legendarni igrač snukera Roni O'Saliven istakao je da, ako bi mogao da vrati vrijeme, ne bi donio odluku da se bavi ovim sportom.

Legendarni igrač snukera Roni O'Saliven istakao je da, ako bi mogao da vrati vrijeme, ne bi donio odluku da se bavi ovim sportom.

Petostruki šampion svijeta bio je gost u BBC podkastu, a otkrio je sa kakvim se problemima susretao tokom karijere.

Ovo je izuzetno težak sport. Da mogu da vratim vrijeme ne bih se bavio time. Da nisam igrao snuker ne bih pio ljekove za depresiju“, rekao O'Saliven i dodao:

Povezani članci

Igranje, takmičenje i uživanje nije bilo dovoljno. Uvijek sam se pitao zbog čega me taj osjećaj prati. Imao sam dane kada bih samo pobjegao od svega, pa su ljudi govorili da imam nervni slom. Često komentarišu moje igre i govore kako sam nestabilan, da moja forma često varira, ali nije tako. Ja to nazivam snuker depresijom“.

O'Saliven je, pored pet svjetskih titula, osvojio i rekordnih sedam Mastersa i šampionata Velike Britanije. Snukerom se bavi od 1992. godine i do sad je zaradio blizu 11 miliona funti.

Ostavite komentar

Komentari (0)

X