Božović: Batinaši iz Crne Gore tukli roditelje sa djecom zbog skandiranja Vučiću

Božović: Batinaši iz Crne Gore tukli roditelje sa djecom zbog skandiranja Vučiću

Standard

10/09/2025

20:04

Tokom utakmice kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2026. između Srbije i Engleske , sinoć na stadionu “Rajko Mitić” u Beogradu, dok su navijači su skandirali protiv predsjednika Srbije Aleksandra Vučića, dogodile su se nemile scene.

Grupe mlađih ljudi odjevenih u crno zaletjeli se prema publici i napali više navijača. U publici je bilo i  mnogo male djece.

NVO aktivista iz Srbije Balša Božović objavio je na mreži X da su sinoć “batinaši iz Crne Gore tukli roditelje sa djecom zbog skandiranja Vučiću”.

“Sinoć su na utakmici batinaši iz Crne Gore tukli roditelje sa decom zbog skandiranja Vučiću. E, to su vam čuvene „reke slobode“ iz Crne Gore – litijaši koje su 2020. podržavali i vlast i opozicija u Srbiji, a sada su stigli i kod nas. Da razjasnimo to jednom”, napisao je Božović.

Izvor (naslovna fotografija):Izvor: mreža X

Ostavite komentar

Komentari (0)

X