Pjevačica je razočaravajuću vijest podijelila sa fanovima putem Instagrama, nakon što su organizatori zbog najavljenog nevremena odlučili da festival završe sat ranije.
Četrdesetjednogodišnja Kejti Peri trebalo je da bude glavna zvijezda jednodnevnog festivala i nastupi nakon Pitbula, ali su upozorenja na jake oluje i grmljavinu dovela do otkazivanja njenog koncerta.
Uz fotografiju na kojoj u garderobi sjedi u bade mantilu i pidžami, dok pored nje visi kostim pripremljen za nastup, Peri je otkrila da je već bila iza bine kada je saznala za odluku.
,,Nažalost, moj nastup na festivalu Verhter Butik ne može biti održan zbog odluke vlasti da se događaj otkaže usljed dolaska nevremena i brige za bezbjednost publike”, napisala je.
Preporučeno
,,Bila sam iza bine i pripremala se za nastup kada su mi saopštili ovu vijest. Nijesam imala izbora. Podjednako sam razočarana kao i vi”, dodala je.
















