Na Nedjelji mode u Milanu privukao je veliku pažnju, ne samo zbog svog stila, već i zbog društva u kojem se pojavio.
Naime, poznati glumac prvi put je viđen u javnosti sa 21 godinu mlađom manekenkom Luisom Lamelom.
Strani paparaci brzo su ih uočili na ulicama Milana i zabilježili njihov rijetki zajednički izlazak.
Iako su zajedno prošetali gradom, nisu razmjenjivali nježnosti pred kamerama, pa se čini da svoju vezu i dalje žele da sačuvaju od prevelike medijske pažnje.
Kada je riječ o modnim izdanjima, 49-godišnji Blum odlučio se za ležernu kombinaciju u bež tonovima, dok je 28-godišnja manekenka privukla poglede u efektnom ljetnjem stajlingu. Nosila je šorts i bijelu majicu, a izgled je zaokružila baletankama.
Podsjetimo, Orlando Blum i Kejti Peri krajem juna prošle godine okončali su vezu dugu gotovo deceniju.
Tada je izvor za „Us Weekly“ otkrio da su se rastali u prijateljskim odnosima.
Dok je Kejti ubrzo nakon raskida potvrdila vezu sa bivšim kanadskim premijerom Džastinom Trudoom, Orlando je svoj ljubavni život držao daleko od očiju javnosti.
Preporučeno
Ipak, gotovo godinu dana nakon kraha veze sa pjevačicom, čini se da je odlučio da svijetu predstavi novu izabranicu.
Orlando Bloom was spotted leaving the Super Bowl with a mystery blonde firmly on his arm — later identified as Swiss model Luisa Laemmel, 21 years his junior. Relaxed, smiling, and very much not single. After ex Katy Perry’s very public heat-up with Canada’s Justin Trudeau, is… pic.twitter.com/6ECbEQYWug
— HouseOfVanity (@HouseOfVanity88) February 10, 2026
















