Strani mediji navode da je Bruklin uzeo prezime supruge, koje će od sada koristiti kao svoje srednje ime. Na vjenčanju su bile brojne poznate face, a mladenci ipak nisu uspjeli sve zadržati u tajnosti, te su u javnost isplivale neke fotografije s ceremonije.
Bruklin i Nikola potpisali su predbračni ugovor, ali ne samo kako bi se zaštitilo bogatstvo slavnog fudbalera. Bogatstvo Bruklinovih roditelja Dejvida i Viktorije procjenjuje se na 380 miliona funti, ali je bogatstvo porodice Pelc procijenjeno na četiri puta veću cifru.
Preporučeno
Na vjenčanje je navodno potrošeno nevjerovatnih tri miliona eura. Nikola ima 27 godina i potiče iz bogate porodice. Njen otac Nelson je američki magnat čije se bogatstvo, prema Forbsu, procjenjuje na 1,7 milijardi dolara.












