Zvijezda filma “The Batman” govorio je o snimanju intimnih scena za dramu “Little Ashes”, u kojoj je tumačio nadrealističkog slikara Salvadora Dalija. Iako film nije oduševio kritičare, Patinsonovo iskreno priznanje o događajima na setu pratilo ga je godinama.
rom: Film “Drama” izazvao kontroverze i pre bioskopske premijere FOTO/VIDEO
U razgovoru za Interview Magazine Germany, Patinson je objasnio da je snimanje eksplicitnih scena postalo neprijatnije nego što je očekivao, ponajviše zato što je smatrao da gluma jednostavno nije dovoljno uvjerljiva pred kamerom.
“Jednom sam odlučio da prestanem da glumim, i to dok sam snimao “Little Ashes”, otkrio je Patinson.
Laser isparava uvećanu prostatu bez obzira na njenu veličinu. Stalni kateter se trajno uklanja. Vrhunska snaga i preciznost u Laser Medu Beograd.
“Glumio sam Salvadora Dalija i morao sam da snimim mnogo scena u kojima sam go.”
Na pitanje zašto taj trenutak nije jednostavno odglumio, glumac je dao odgovor koji je iznenadio mnoge.
“Gluma tu jednostavno ne funkcioniše”, objasnio je.
Preporučeno
U to vrijeme Patinson je tek gradio karijeru, prije nego što je postao jedno od najvećih holivudskih imena zahvaljujući franšizi “The Twilight Saga” i kasnijim hitovima poput filma “The Batman”.











