„Imao sam želju da nastavim da ispunjavam obaveze prema Skupštini Crne Gore, ali mi to nije omogućeno – nedostatak kvoruma. Na press-u sam iznio mali dio pojašnjenja od interesovanja opozicije i javnosti, a o ostalim važnim pitanjima i slučajevima kad se sretnem sa kolegama oči u oči”, napisao je ministar Šaranović u objavi na mreži X.
Na današnjoj sjednici Odbora na dnevnom redu trebalo je da se nađe Izvještaj o radu i stanju u upravnim oblastima iz nadležnosti Ministarstva unutrašnjih poslova, sa organizacionom jedinicom Ministarstva nadležnom za policijske poslove za 2023. godinu.Zatim poseban izvještaj Uprave policije o rezultatima u borbi protiv organizovanog kriminala i korupcije za period 01. decembra 2023. do 15. maja tekuće godine te Izvještaj o stanju bezbjednosti saobraćaja na putevima za 2023. godinu kao i Izvještaj o stanju sistema zaštite i spašavanja u Crnoj Gori u 2023. godini.
Preporučeno
Imao sam želju da nastavim da ispunjavam obaveze prema @SkupstinaCG , ali mi to nije omogućeno – nedostatak kvoruma.
— Danilo Saranovic (@SaranovicDanilo) July 19, 2024
Na press-u sam iznio mali dio pojašnjenja od interesovanja opozicije i javnosti, a o ostalim važnim pitanjima i slučajevima kad se sretnem sa kolegama oči u oči. pic.twitter.com/01GPefZ7zw