Dvije porodice u Kolašinu se potukle zbog glasne muzike

Dvije porodice u Kolašinu se potukle zbog glasne muzike

Standard

01/03/2018

11:53

Tuča dvije porodica ispred ugostiteljeskog objekta “SFRJ” u Kolašinu, počela je zbog glasne muzike. Naime, kako je saopšteno iz policije, sumnja se da Kolašinac F.D. u petak došao oko 02:30 u pomenuti ugostiteljski objekat, u kojem se proslavljalo rođenje djeteta, sa ciljem da ih upozori na glasnu muziku, gdje ga je nakon kraće prepirke D.I. (35) […]

FOTO: CdM

Tuča dvije porodica ispred ugostiteljeskog objekta “SFRJ” u Kolašinu, počela je zbog glasne muzike. Naime, kako je saopšteno iz policije, sumnja se da Kolašinac F.D. u petak došao oko 02:30 u pomenuti ugostiteljski objekat, u kojem se proslavljalo rođenje djeteta, sa ciljem da ih upozori na glasnu muziku, gdje ga je nakon kraće prepirke D.I. (35) odgurnuo sa ulaza lokala. D.I. mu je, tom priliko, sumnja se, zadao udarac zatvorenom šakom.

Nakon toga je D.I. (36) prišla F.D, gdje su mu njih dvoje zadali više udaraca u predjelu glave i tijela otvorenim i zatvorenim šakama, kao i nogama od kojih udaraca F.D. je pao na pločnik, nakon čega mu je D.I. zadao još nekoliko udaraca zatvorenom šakom“, kazali su u Upravi policije.

Nakon par minuta iz stana je izašla porodica F.D  sa namjerom da ga odbrane i tu dolazi do međusobne tuče prilikom čega dolazi do upotrebe letve, kojom je više udaraca nanešeno D.I. (36).

Povezani članci

Dežurnoj službi OB Kolašin oko 02:40 časova, D.I. (36) iz Kolašina prijavila je da je nju i njenog brata D.I. (35) iz Kolašina, ispred ugostiteljskog objekta „SFRJ“ fizički napala porodica D. Odmah po prijem prijave službenici OB Kolašin su izašli na lice mjesta, gdje su u ovom ugostiteljskom objektu zatekli D.I. koja je vlasnica ovog lokala, njenog brata D.I, dok su sa njim u društvu bili A.V. (34), B.Z. (34) i V.B. (34). Oni su policijskim službenicima saopštili da su ih fizički napali i izudarali  braća F.D.(27) i S.D. (29), njihov otav P.D. (57) i majka F.B. (53)“, kazali su u Upravi policije.

Policijski službenici su ispred ugostiteljskog objekta „SFRJ”, nedaleko od ulaza pronašli jedan kuhinjski nož žute boje i jednu drvenu letvu dužine od oko 70cm, dok su na pločniku bili vidljivi tragovi krvi, koje su službenici obezbjeđivali do dolaska Ekipe za uviđaje sa ciljem izuzimanja tragova i predmeta radi vještačenja.

S obzirom da su lica zatečena u ugostiteljskom objektu imala vidne povrede, od strane policijskih službenika upućeni su u Medicinski centar u Kolašinu radi ukazivanja ljekarske pomoći. Dolaskom policijske patrole na lice mjesta porodica D. nije zatečena ispred ugostiteljskog objekta, kao ni na adresi stanovanja“, objasnili su u policiji.

Nakon ukazane ljekarske pomoći D.I. (36) i D.I. (35), od njih su od dežurnog stariješine uzete izjave na zapisnik o obavještenju prikupljenom od građanina na okolnosti narušavanja javnog reda i mira, dok su ostala tri lica koja su se nalazila sa njima u društvu pristupila u prostorije OB Kolašin u 10,00 časova narednog dana radi davanja izjava.

U prostorije OB Kolašin su, 24.02.2018. godine oko 09,00 časova, pristupila porodica D. radi davanja izjave. F.D. je imao vidne povrede u predjelu glave i tijela koje su nastale tokom navedene tuče. O događaju je obaviješten državni tužilac u ODT u Kolašinu koji je naložio da mu se dostave predmeti i spisi na ocjenu i da se, shodno njegovoj naredbi, video snimak izuzme i priloži u dokazni materijal“, ističe se u saopštenju policije.

Ostavite komentar

Komentari (0)

X