ABAZOVIĆ: Građanska Crna Gora nema alternativu

ABAZOVIĆ: Građanska Crna Gora nema alternativu

Standard

01/09/2020

07:43

Lider koalicije Crno na bijelo, Dritan Abazović, pozvao je građane da pobjedu opozicije slave u svojim domovima, i poručio da građanska Crna Gora nema alternativu i da je neophodno sačuvati mir, međunacionalni i međuvjerski sklad.

„Nijesu nam potrebne nikakve tenzije, ostanite kućama, svako nasilje ugrožava pobjedu i smjenu režima“, naveo je Abazović na svojoj Facebook stranici.

Kako je kazao, svaki vid nasilja ili provokacija sa bilo čije strane, baca sjenku na izbornu pobjedu u kojoj su poraženi korupcija i organizovani kriminal.

„Zato vas molim da se suzdržite od toga i slavite u svojim domovima na dostojanstven način“, poručio je Abazović.

On je istakao da je, kao nikada do sada, potrebno sačuvati mir, međunacionalni i međuvjerski sklad, kao i građansko biće Crne Gore.

„Ne dozvolite da svojom neodgovornošću ili preko ubačenih pojedinaca ugrozimo istorijsku pobjedu. Ovo je zemlja svih nas, i zato čuvajmo jedni druge. Građanska Crna Gora nema alternativu“, poručio je Abazović.

Izvor (naslovna fotografija):URA ovakvim potezima sama sebe značajno slabi. Kada dođe do neminovnog loma Vlade, u ovom trenutku, ili za četiri godine, ne vjerujem da će se iko sjećati njenih zasluga

Ostavite komentar

Komentari (0)

X