DPS: Kada Bošnjak “zaboravi” da je kao privilegovana dobila stan i 50 kvadrata platila 12.757 eura

DPS: Kada Bošnjak “zaboravi” da je kao privilegovana dobila stan i 50 kvadrata platila 12.757 eura

Standard

11/12/2022

14:05

Demokratska partija socijalista (DPS) saopštila je da je potpredsjednica Skupštine Crne Gore i poslanica DF-a Branka Bošnjak kao ”privilegovana po povoljnim uslovima dobila stan”, kao i da je 50 kvadrata na luksuznoj lokaciji u Podgorici platila 12.757,50 eura.

“Kada gospođa Bošnjak “zaboravi” da je kao privilegovana po povoljnim uslovima dobila stan i 50 kvadrata na luksuznoj lokaciji u Podgorici platila 12.757,50 eura pa proziva i etiketira druge državne službenike koji su na legalan i transparentan način riješili svoje stambeno pitanje”, naveli su iz DPS-a na Tviteru.

DPS je objavio kratak video snimak dijela izlaganja Bošnjak u Skupštini koji prati i dokumentacija ugovora o prodaji stana pod povoljnim uslovima.

“Kada već govori o stanovima i kreditima “prepoštena” Bošnjak da vrati sredstva koja je dobila od države za svoje stambeno pitanje”, naveli su iz DPS-a.

Izvor (naslovna fotografija):Branka Bošnjak

Ostavite komentar

Komentari (0)

X