Krvavi pir Srbina: Zoran ubio ženu nasred ulice, poljubio ćerkicu (4), pobjegao, pa pucao sebi u usta

Krvavi pir Srbina: Zoran ubio ženu nasred ulice, poljubio ćerkicu (4), pobjegao, pa pucao sebi u usta

Standard

08/09/2018

10:48

Srbin Zoran Lukijanović (40) ubio je juče oko 11 sati nasred ulice u italijanskom gradu Vićenci suprugu Tanju Dugalić (32), a potom izvršio samoubistvo u blizini Venecije.

FOTO: screenshot

Srbin Zoran Lukijanović (40) ubio je juče oko 11 sati nasred ulice u italijanskom gradu Vićenci suprugu Tanju Dugalić (32), a potom izvršio samoubistvo u blizini Venecije.

Kako prenose italijanski mediji, ubica je pobjegao iz kućnog pritvora u kom je bio zbog nasilja nad suprugom, sačekao je na ulici i pucao u nju. Nesrećna žena pokušala je da pobjegne u automobil, ali ju je on stigao i ispalio joj dva hica u grudi i jedan u glavu.

Portal Leggo.it navodi da su ubistvu prisustvovale dvije osobe koje su se slučajno zadisele na ulici u to vrijeme, od kojih je jedna pobjegla od straha nakon prvog hica, a druga od šoka nije mogla da pozove policiju. Organe reda pozvao je radnik iz lokalne prodavnice.

Povezani članci

Lukijanović je posle ubistva supruge otišao u kuću njene majke, u kojoj je bila i njihova četvorogodišnja ćerka.

“Poljubio je ćerku, uzeo automobil i odvezao se u nepoznatom pravcu”, prenio je portal.

Sat i po kasnije, Lukijanović je lociran na auto-putu A4, koji vodi ka Veneciji. Zaustavio se na jednoj benzinskoj pumpi i kad je primijetio policiju, uzeo je pištolj iz kog je prethodno ubio suprugu i pucao sebi u usta. Teško ranjenog su pokušali da ga spasu i transportovali su ga u bolnicu, ali je preminuo.

“Riječ je o paru koji je porijeklom iz Srbije, zbog kog je i ranije intervenisala policija. On je u julu osuđen na kućni pritvor i zabranu prilaska supruzi zbog ponavljanja nasilja u porodici. Tada je morao da se iseli iz porodične kuće i preseli se u naselje desetak kilometara dalje. Ni to nije bilo dovoljno, jer je kršio mjere koje su mu određene, pa je nastavio da uznemirava suprugu, koju je juče presreo na ulici i ubio”, prenijeli su italijanski mediji.

Izvor: Blic

Ostavite komentar

Komentari (0)

X