
Rodoljub Gajić iz Banjaluke radnik “Sektor Sekjuritija”, priveden je danas u Specijalno tužilaštvo Republike Srpske zbog izvještaja o počinjenom krivičnom djelu. Gajića su pripadnici Uprave za organizovani i teški kriminalitet MUP-a Republike Srpske uhapsili sinoć, zbog teškog ubistva Slaviše Krunića i Žarka Pavlovića, kao i Gorana Ilića.
Gajić je radnik “Sektor Sekjuritija”, a Srna nezvanično saznaje da je obezbjeđivao suprugu i djecu ubijenog Krunića, te da je informacije odavao Đukanoviću i Baldiju.
Načelnik Odeljenja za odnose sa javnošću MUP-a RS Mirna Miljanović rekla je da je osumnjičeni G.R. lišen slobode zbog krivičnog djela teško ubistvo Slaviše Krunića i Žarka Pavlovića i krivično delo teško ubistvo Gorana Ilića.
U mestu Glamočani 22. aprila, oko 22.30 časova osumnjičeni Rodoljub Gajić je zajedno sa Željkom Kovačevićem, Benedijem Đukanovićem i Emilijom Baldom izvršio ovo krivično djelo.
Policija je u okviru istrage ubistva Krunića uhapsila Emilija Baldu, kojem je određen jednomjesečni pritvor, dok se za Benedi Đukanovićem, drugim osumnjičenim i dalje traga.
Preporučeno
Kurir.rs / RTRS












