Zbog haosa u Londonu avion “Air Serbie” sletio u Frankfurt

Zbog haosa u Londonu avion “Air Serbie” sletio u Frankfurt

Standard

09/02/2020

16:59

Avion “Air Serbie” koji je letio za London, kružio je zbog nevremena i nije mogao sletjeti pa je preusmjeren na Frankfurt, piše “Kurir” .

– Današnji let “Air Serbie” JU 380 iz Beograda do Londona preusmjeren je u Frankfurt usljed nevremena zbog kojeg su i druge strane avio kompanije preusmjerile svoje letove na alternativne aerodrome. To je uobičajena procedura kad dođe do pogoršanja vremenskih uslova i uvijek se primjenjuje – saopštili su iz kompanije.

Avion “Air Serbie” sletio je u Frankfurt i očekuje se njegovo polijetanje ka Aerodromu “Nikola Tesla”. 

– Nadležne službe preduzimaju sve mjere kako bi se, po stabilizaciji vremenskih uslova u Velikoj Britaniji, svi putnici prevezli što je moguće prije. Svim putnicima je osiguran hotelski smještaj – kažu iz kompanije.

Posljedično, zbog oluje “Ciara” povratni let JU 381 je otkazan i putnici su prebačeni na sjutrašnji let. Putnici su obaviješteni o kašnjenju i osiguran im je smještaj, saopštila je “Air Serbia”.

Izvor: Kurir
Izvor (naslovna fotografija): Agencije

Ostavite komentar

Komentari (0)

X