Enrike je odbio nasljedstvo svog oca zbog njihove otuđenosti i razdora koji već godinama vlada među njima.
Iako su otac i sin, te se obojica smatraju jednim od najvećih umjetnika u svijetu, trud da se povežu bio je uzaludan. Već dugi niz godina nisu imali dobru komunikaciju, a obojica su krenuli svojim putem.
Pravi razlozi ovakvog odnosa između oca i sina nisu razjašnjeni, no mnogi tvrde da je problem u velikoj profesionalnoj konkurenciji koja ih je previše udaljila.
Enrike je dao do znanja i da mu nasljedstvo njegovog oca nije ni potrebno, budući da je zajedno sa suprugom Anom Kurnikovom izgradio vlastito carstvo, bez pomoći roditelja.
“Njegov odnos s ocem nikada nije bio među najboljima. Prođu godine, a da ne razgovaraju, čak ni telefonom. Smatra da je svoju karijeru izgradio bez njegove pomoći”, rekao je izvor blizak porodici za “El Nacional”.
Preporučeno
Inače, bogatstvo Hulija procjenjuje se na više od 800 miliona eura, a ono se, osim njegovog pjevačkog uspjeha, vidi i u njegovom preduzetničkom uspjehu.













