Nada Macura glumiće princezu u seriji “Nemanjićima”!

Nada Macura glumiće princezu u seriji “Nemanjićima”!

Standard

17/03/2018

11:50

Portparolka Hitne pomoći Srbije Nada Macura pojavće se u seriji “Nemanjići”, a Nada kaže da bi trebalo da glumi mletačku princezu.

Portparolka Hitne pomoći Srbije Nada Macura pojavće se u seriji “Nemanjići”, a Nada kaže da bi trebalo da glumi mletačku princezu.

Inače, Macura već ima glumačkog iskustva, igrala je u pozorišnoj predstavi, a dobila je aranžman i u seriji “Urgentni centar”. A sada slijedi novi izazov u “Nemanjićima”.

“Treba neku princezu da glumim, mletačku, ili tako nešto, jer je kao autentičan lik sa mnom. Pa su na osnovu mog lika rekli da ću u “Nemanjićima” glumiti to”, objasnila je Macura u emsiji “Ekskluziv” i dodala da joj novac nije važan u njenoj glumačkoj karijeri.

Povezani članci

Popularna Nada koja je prijatelj sa mnogim poznatim ličnostima rekla je i o honoraru…

“Ja ne dobijam honorar, ja sam glumac u epizodnoj ulozi… glumac gost. Tako sam došla i nisam shvatala da treba da dobijem neki honorar”, zaključila je Nada Macura.

Ostavite komentar

Komentari (0)

X