Od danas pojačane kontrole u Ulici slobode nakon 17 sati

Od danas pojačane kontrole u Ulici slobode nakon 17 sati

Standard

24/06/2025

14:48

Patrole saobraćajne policije od danas će, svakog dana od 17 časova, vršiti pojačane kontrole, u Ulici slobode u centru grada, saopštila je Uprava policije (UP).

“Patrole saobraćajne policije Odjeljenja bezbjednosti Podgorica će počev od danas, svakog dana od 17 časova, vršiti pojačane kontrole, u Ulici slobode u centru grada. Patrole policije će vršiti kontrolu saobraćaja i sankcionisati vozače koji upravljaju vozilima suprotno važećoj zabrani saobraćaja u ovom dijelu grada, koja stupa na snagu svakog dana u 17 časova”, navedeno je u saopštenju policije.

Iz UP su podsjetili učesnike u saobraćaju da je kretanje motornim vozilima u Ulici slobode zabranjeno poslije 17 časova, u cilju bezbjednosti pješaka i očuvanja javnog reda i mira.

Izvor (naslovna fotografija):Ilustracija

Ostavite komentar

Komentari (0)

X