“Nakon toga je izgubio izbore a ispostavilo se da je DF uvijek imao mnogo više od prognoza koje su mu Milo iz vlasti i njegovi partneri iz 1997. godine, koji su svoje djelovanje imali u opoziciji, davali”, poručuje Kovačević.
Kako je naveo, dolazi se do slične situacije kada se isti ljudi i strukture u Crnoj Gori “udružuju da bi očuvali Milov sistem vrijednosti”.
“Takvo svoje djelovanje Predrag Popović je 1997. godine pravdao Miloševićem a sada ga pravda Vučićem”, opominje Kovačević.
On tvrdi da tada nije valjao Momir jer je bio “sluga” Miloševića a da sada ne valja DF jer je “sluga” Vučića.
“Ali je to djelovanje uvijek na kraju završilo protiv srpskog naroda i protiv Srbije. I na štetu Crne Gore”, ističe Kovačević.
Sugeriše da su teorije o boljem životu, odavno isprobana strategija.
Preporučeno
“Tako da nije čudo da Predraga Popovića oživljavaju stari partneri iz koalicije “Da živimo bolje”. Taj smo bolji život probali i ne bi valjalo da se za njega opet opredjeljujemo”, zaključuje Kovačević.















