Tragedija kakvu sport ne pamti: Meksički fudbal u mraku, igrač ubio sudiju na utakmici!

Tragedija kakvu sport ne pamti: Meksički fudbal u mraku, igrač ubio sudiju na utakmici!

Standard

19/02/2020

15:52

Užasna tragedija dogodila se u Meksiku, ova zemlja Južne Amerike postala je prava kolijevka nasilja u sportu – a sada je ubijen sudija, na utakmici.

Incident se odigrao u Gvadalupeu, kada je fudbaler Džonatan G. udario i odgurnuo arbitra Huana Hernandeza koji je udario potiljkom u zemlju, piše “El Espanjol”.

Iskusni meksički arbitar je 15 minuta bio u nesvijesti, reakcijom hitne pomoći prebačen je u najbližu bolnicu, ali mu nije bilo pomoći. Kada je policija stigla na lice mjesta, okupljeni su praktično prstom uperili u 23-godišnjeg Džonatana G. koji je trenutno u pritvoru.

“El Espanjol” piše da će pored optužbi za počinjeno krivično djelo, fudbaleru na teretu biti i to što nije učinio ništa kako bi pomogao 62-godišnjem Hernandezu.

Izvor: Blic
Izvor (naslovna fotografija):ilustracija

Ostavite komentar

Komentari (0)

X