Aplikaciju je moguće preuzeti iz Apple Cloud servisa, ali korisnici pritom moraju da imaju u vidu da ona radi samo na iPhone-ima koji imaju operativni sistem iOS 18 i novije verzije.
Aplikacija vam omogućava da kreirate i šaljete pozivnice na događaje. Primaoci pozivnica će moći da potvrde svoje učešće bez obzira da li imaju pretplatu na Apple Cloud, a aplikacija se takođe može koristiti u veb verziji.Nakon događaja, gosti će moći da postavljaju video snimke i fotografije sa događaja u aplikaciji, a korisnici Apple Music će moći da kreiraju i plejlistu.
,,Sa Apple Invites događaj oživljava od trenutka kada je pozivnica kreirana, a korisnici mogu da podele trajna sećanja čak i nakon što se okupe”, izjavio je Apple-ov globalni direktor marketinga proizvoda za aplikacije i cloud, Brent Čiu-Votson.
Prema njegovim rečima, nova aplikacija objedinjuje mogućnosti Apple iPhone-a, clouda i muzičkog servisa koje korisnici već poznaju i vole, objavljeno je na veb stranici kompanije iz Kupertina.
Preporučeno
I.K.